Máte e-shop na Symfony a zůstali jste “v pasti” u drahého dodavatele?

Máme pro Vás řešení. Náš vývojářský tým se specializuje na framework Symfony a PHP, již třetím rokem spolupracujeme s několika e-shopy, kterým jsme vytrhli trn z paty. 

Vždy to byl ten stejný příběh, klient je u drahého a neflexibilního dodavatele, e-shop se nikam neposouvá, návratnost e-shopu v nedohlednu a platí se obrovské peníze většinou za opravy chyb na e-shopu, jeho aktualizace, atd… Pokud chcete udělat nějaké změny, tak to trvá neskutečně dlouho a stojí to nemalé peníze. 

Baví vás to? 

Každý z našich klientů, takto “zahučel”. Dost často skončili s poměrně jednoduchým e-shopem, velmi základním UX a dlouhou frontou požadavků, kterou se nedařilo odbavovat, protože museli dodavateli navíc platit za opravy chyb, které se na e-shopu neustále dokola vyskytují, atd…

Tak proč v tom pokračovat? Co takhle začít spolupracovat s někým, kdo bude vaše požadavky na Symfony a PHP řešit hned a bez zbytečné byrokracie, kde nenaskakují zbytečné hodiny za spoustu projektových manažerů, code review, testerů, atd…? 

Z každého malého tasku se vždy stával komplikovaný úkol, který zabral spoustu hodin a práce se nikam neposouvala… Je to příběh každého z našich klientů vždy jak přes kopírák. 

Přijde vám normální platit např. za cookie lištu desítky tisíc korun? Nám ne. 

V Gameplanu máme zkušený tým front-end i back-end vývojářů, kteří si hravě poradí s PHP i frameworkem Symfony. Naše projektové řízení je stavěno tak, aby nezabíralo zbytečně moc času a práce byla efektivní. Naše ceny jsou o poznání nižší než u velkých korporátních hráčů a naše flexibilita je na úplně jiné úrovni. Nebudeme s Vámi podepisovat složité smlouvy na desítky stran, které nás sprostí odpovědnosti za cokoliv… Když něco pokazíme, tak to rychle opravíme na naše náklady a jedeme dál. 

Posuňte svůj projekt o mílový krok a začněte spolupracovat s Gameplanem. 

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku či online call a vše můžeme zdarma probrat.