Rádi si hrajeme s čísly a hledáme nové příležitosti..

Web analytika

Grafy, čísla, zkratky metrik – ztrácíte se v nich? Nechte to na nás. Stanovíme si s vámi jednoduché a srozumitelné cíle, a o zbytek se už postaráme sami. Pomůžeme se základním nastavením PNO, optimalizací kampaní i s pokročilými ukazateli jako Customer Lifetime Value.
Neměří vám správně Google Analytics, potřebujete se podívat ve statistikách nějaké údaje? Ozvěte se nám. Zajistíme audit i prezicní nasazení všech požadovaných měřicích kódů.
webová analytika gameplan

Jasný přehled

Díky nám se neztratíte ve špatně nastavených číslech.

Statistiky na míru

Jsme schopni vytvořit dashboard z metrik přesně dle vašich představ.

Pokročilé statistiky

Pokud máte větší e-shop, každé ušetřené procento jsou slušné peníze.

Google Data Studio

Pracujeme s Google Data Studiem. Interaktivně zvizualizujeme vaše data.

Vyplatí se investice do webové analytiky?

Přijde vám webová analytika jako zbytečnost? Možná v začátku projektu ušetříte, ale bolet to začne později. Správně nastavená analytika odhalí utíkající zisky včas. Opravovat chyby v rozjetém vlaku je náročnější na čas i peníze. Proto se ujistíme, že máte správně nastavené měřicí kódy, a že čísla v Google Analytics sedí s údaji z e-shopu. Testujeme, optimalizujeme a projekt předáváme, až když všechno sedí.

Spolupráce

1. krok – konzultace

Vyslechneme si váš problém a probereme vaše požadavky. Doporučíme ideální technicky možné řešení a stanovíme rozpočet.

2. krok – úprava systémů

Dostanete od nás timing, podle kterého zpracujeme veškeré domluvené úpravy. Jsme schopni vytvořit vlastní přehled statistik, abyste sledovali to, co potřebujete.

3. krok – testování a vylepšování

Tímto naše práce nekončí. Ujistíme se, že vše šlape jako švýcarské hodinky a v případě, že narazíme na nějakou vychytávku, budete o ní vědět jako první.

Rádi zrealizujeme i váš projekt

Domluvit schůzku