Planning the game

Buďte zákazníkům stále při ruce

Mobilní aplikace

V dnešní době je mobil na prvním místě. Díky dobře udělané mobilní aplikaci se dostanete blíže ke svým zákazníkům a ulehčíte jim život. Ať už se jedná o e-shop či zajímavý nápad na revoluční start-up, pomůžeme vám se strategií, návrhem UX, samotným vývojem, testováním i uvedením aplikace na trh.

Máme mezinárodní tým zkušených vývojářů a nebojíme se ho použít. Máme rádi nové trendy a kreativní výzvy. Rádi si hrajeme s augmentovanou realitou a vymýšlíme nová neotřelá řešení. Pracujeme rychle a efektivně.

U nás to uvedením aplikace na trh nekončí. Připravíme vám plnohodnotnou aktivační kampaň a postaráme se o to, aby aplikace zapadla do celkového komunikačního stylu a byla plně propojena s dalšími kanály.

Stále po ruce

Není lepší způsob, jak být zákazníkovi stále nablízku.

Jděte s dobou

A získejte náskok před konkurencí.

Notifikace

Komunikujte se zákazníky přes notifikace v telefonu.

Multi-platform

Umíme aplikace jak na iOS tak Android.

Krok za krokem

Spolupráce

1. krok - konzultace

Jako první krok se potřebujeme dozvědět co nejvíce informací o vašem projektu. Společně si řekneme, zda je aplikace proveditelná a zhodnotíme náročnost projektu.

2. krok - Funkcionalita a strategie aktivace

Po schválení projektu se pustíme do komplexní funkcionality. Navrhneme uživatelské rozhraní a celou aplikaci rozplánujeme. K tomu zároveň připravíme aktivační kampaň, aby se aplikace dostala k vašim zákazníkům.

 

3. krok - PROdukce

Schválíme si produkční rozpočet a dle timingu se pustíme do produkce aplikace. Díky našemu týmu zaručíme svižný průběh přesně podle stanovených kroků.

Rádi zrealizujeme i váš projekt