Planning the game

jak probíhá celý proces

Tvorba webu

Web už dávno není pouze vaše vizitka, ale funkční nástroj, který prodává. Ať už produkty, nebo vaše služby. A tak k samotné realizaci přistupujeme. Vytvoříme pro vás nebo vaši firmu web, který dobře vypadá, je rychlý, responzivní, ale zároveň funkční a dotažený do posledního detailu.

Jsme vaši plnohodnotní obchodní partneři a proto s vámi projdeme celým procesem, který realizaci maximálně zefektivní. Jsme tu jak pro nové podnikatelské záměry, tak i pro zavedené značky. Na první schůzce si promluvíme o vašem projektu, záměru a možnostech. Na základě toho připravíme komplexní strategii na míru.

čím to všechno začíná

Korporátní identita

Pokud ještě nemáte firemní identitu vaší společností, kterou tvoří například logo, jeho použitelnost, firemní barvy a další signifikantní prvky, tak ji pro vás rádi vytvoříme. Identita musí být:

Pokud identitu máte, ale nejste si s ní úplně jistí, tak vám pomůžeme s její modernizací, či přípravou použitelnosti i pro digitál.

náš tým si poradí

Výběr vhodného řešení

Na základě vašich požadavků na funkcionalitu vybereme ideální řešení, na kterém web postavíme. Většinu projektů stavíme na WordPressu, což je redakční systém, na kterém funguje zhruba 70 % všech světových webů. Je vhodný jak pro malé onepagery, tak i pro  složitější weby, případně e-shopy. V případě, že byste potřebovali specializované funkce  a uzavřené prostředí, tak pro vás vytvoříme individuální řešení.

náš tým si poradí

Uživatelská zkušenost

Na úplném začátku připravíme wireframy, což je samotná kostra webu. Určíme si tak rozložení jednotlivých prvků, aby byla uživatelská průchodnost co možná nejlepší a nejpřirozenější. Na návrhu pracuje kromě našeho art directora i UX specialista a pečlivě připravíme návrhy všech podstránek. Wireframy připravíme zvlášť pro mobil a desktop.

originální, moderní a funkční

Design na míru

 

Jakmile si odschválíme koncept wireframů, tak v další fázi vytvoříme originální grafiku na míru. Ta je založena na firemní identitě, pospolu s fresh designem, který typově odpovídá záměrů projektu a odliší vás od konkurence

Neustále sledujeme aktuální světové trendy, abychom doručili řešení, které ve světě aktuálně frčí, ale zároveň jsou nadčasové. Design připravujeme zvlášť pro mobil a desktop.

náš tým si poradí

Obsah je král

Samostatnou kapitolou je obsah – napíšeme chytlavé texty s optimalizací, které budou vyhledávače milovat. Neradi pracujeme s fotobankami a stojíme za originálním obsahem na míru – připravíme focení, případně natáčení tak, aby se dal dále využít v  obsahových kampaních. Píšeme, fotíme, natáčíme a kreslíme – to vše v souladu s použitelností.

jsme v tom s vámi

Doplňkové služby

Předáním webu to skončit nemusí. Rádi vám pomůžeme s technickými otázkami, doménami, hostingy nebo servery. Nabízíme také analýzu klíčových slov a další hloubkové SEO nástroje. Rádi vám pomůžeme taky s komplexním digitálním marketingem.

step by step

Spolupráce

1. krok - konzultace

Nezávazně pobereme, co od nového webu čekáte. Kdo jste, kdo je vaše konkurence a na jakou cílovou skupinu míříte?

2. krok - Návrh

Vytvoříme koncept webu tak, aby byl přehledný, funkční a uživatelsky příjemný. Společně vychytáme mouchy a pustíme se do tvorby.

3. krok - Vytvoření

Nastává fáze tvoření. Ujmeme se celého procesu tvorby webu od A do Z. Hotový web otestujeme a spustíme.

Rádi zrealizujeme i váš projekt