Planning the game

Zkušenosti čerpáme z praxe

Tvorba e-shopu

Svět digitálního obchodu a prezentace značky se posouvá mílovými kroky a proto i my neustále sledujeme nové trendy, novinky a úspěšné postupy konkurence. Vždy se snažíme být těmi inovátory o krok vepředu. Můžeme se stát proto vašimi konzultanty, obchodními partnery a nebo vám rovnou celý e-shop postavit. Záležet si dáváme na všem. 

Dáváme si záležet na vizuální identitě samotné značky a její použitelnosti – jedná se o několik barevných a velikostních variant log, firemní barvy atp. Rádi pro vás značku vytvoříme a pokud ji máte, tak pomůžeme s integrací do on-line světa

Pomůžeme, nebo rovnou vytvoříme produktový feed. To je internetový katalog vašich produktů, který obsahuje názvy, kódy, popisky, parametry a fotky. Se vším vám pomůžeme.

Popisky a fotky? Ano, ty nejsou důležité pouze ve feedu, ale v rámci celého e-shopu. V rámci produkce se postaráme o focení i natáčení, stejně jako pro vás napíšeme veškeré texty s ohledem na SEO

Co je SEO? Jedná se o přizpůsobení obsahu webu / e-shopu tak, aby se ve vyhledávačích objevoval na vrchních pozicích. I to pokládáme za samozřejmost.

UX, neboli uživatelská zkušenost. Všechny prvky, barvy, velikost a jejich rozmístění pečlivě plánujeme tak, aby se uživatel na e-shopu cítil dobře a bez váhání se dokázal dostat až k zaplacení své objednávky.

Rádi uživatelům nabízíme i pokročilé funkce, jako jsou filtry zboží na míru a zkrátka vše, co se pro daný sortiment hodí.

Celý design e-shopu připraví naši grafici na míru na základě UX wireframů a firemní identity.

máte na výběr

Se kterými systémy pracujeme?

dostupné řešení z česka

Shoptet

Jedná se o jedinčku na českém trhu. E-commerce platforma s více než 7 miliony uživatelů, na které běží přes 40 tisíc e-shopů.

 • Velkou výhodou Shoptetu je přijatelná pořizovací cena e-shopu a rychlost vývoje, svůj nový e-shop můžete mít spuštění do čtyř měsíců od potvrzení objednávky. 
 • E-shopy na Shoptetu stavíme designově na míru tak, aby byli co nejvíce prodejní a zároveň vystoupili z davu a dokonale prezentovali značku. 
 • Shoptet má vytvořený velice příjemný admin, kde můžete sledovat celý business vašeho e-shop.u. 
 • Shoptet vyvíjí a uvádí na trh doplňky, které se postarají o všechny důležité interní procesy, pokladny, fakturace atd.., vše nutné je připravené pro napojení. 
 • Nespornou výhodu je také česká lokalizace.

globální stálice z wordpressu

WooCommerce

Je světově nejvyužívanější e-commerce plugin pro systém WordPress, na kterém odhadem běží až 40 % všech světových webů. Jedná se tedy opět o brutálně silný opensource nástroj s komunitou vývojařů a uživatelů čítající desítky milionů lidí.

 • Obrovská fanouškovská základna, která neustále komunitně vyvíjí pluginy a vylepšení. Nehrozí tedy, že by e-shop podléhal bezpečnostním hrozbám.
 • Díky opensource jsme schopni e-shop naohýbat dle našich představ a to jak v rámci designu, tak i funkčnosti.
 • Velkou výhodou oproti Shoptetu, je možnost pokročilejší funkčnosti a designu. 
 • E-shop může být součástí uceleného webu na wordpressu, přičemž máte veškeré databáze u sebe na serveru
 • WooCommerce je dokonalý nástroj pro hráče, kterým je Shopet malý a nechtějí se zavazovat firmám s uzavřenými řešeními, kde se stávají jejich otroky. 

exkluzivní řešení

Shoptet Premium

Shoptet premium je unikátní řešení pro ty největší prodejce, kteří potřebují sestavit ty nejsložitější řešení na míru. Bez žádných omezeních v rámci designu, s onboarding podporou, vlastním account managerem nebo třeba privátním REST API

 • Připravíme pro vás design na míru bez kompormisů
 • Synchronizujte data v reálném čase díky rest API
 • Prémiová podpora
 • Profesionální hosting přímo od Shoptetu

step by step

Spolupráce

1. krok - konzultace

Probereme váš podnikatelský záměr. Co prodáváte a komu? Chcete e-shop od nuly nebo potřebujete převést hotový obchod, který už nestíhá?

2. krok - Realizace e-shopu

Na základě nasbíraných informací a vám vytvoříme e-shop se všemi funkcemi, které k prodeji budete potřebovat.

3. krok - Předání e-shopu

Až bude vše připravené, proškolíme vás, abyste si s provozem zvládli poradit. Stále pro vás budeme k dispozici jako technická podpora.

Rádi zrealizujeme i váš projekt

Skvělý poměr cena vs. výkon

Neplaťte víc, než je nutné.

Jednoduchá správa

Kterou zvládnete i sami.

Propojení s účetnictvím a skladem

Mějte všechno na jednom místě.

Přehledné reporty

Mějte přehled o všem, co se na e-shopu děje.