Planning the game

Blog o online marketingu

Píšeme pouze o tom, co každý den řešíme s našimi klienty. Jak dostat ze sociálních sítích větší návštěvnost, jak pomocí Facebook reklamy vydělávat statisícové tržby, jak zlepšovat PPC kampaně nebo získat zákazníky zadarmo pouze pomocí obsahu. Jenom 100% prověřené tipy na úspěch, žádné teoretické omáčky nebo vzletně znějící fráze tu nehledejte!

Mustr redakčního plánu pro sociální sítě

Mít veškerý naplánovaný obsah pod palcem, přesně vědět, co kdy pustit ven, zároveň trávit přípravou minimum času, sdílet všechny informace s copywriterem, grafikem i projekťákem a zaplatit přesně 0 korun?

SEO – návštěvnost zdarma?

SEO – návštěvnost zdarma?

I ten největší introvert chce být na internetu vidět, pokud tam nabízí své služby. Může toho docílit dvěma způsoby – placenou reklamou, nebo optimalizací webových stránek. První možnost stojí peníze,

copywriting pro e-shop

Jak na copywriting pro e-shop

Založit si e-shop není dnes už žádná věda. Jak se ale neutopit v moři konkurence a doplavat na první příčky vyhledávačů? Klíčem k úspěchu je kvalitní copywriting pro e-shop. Jak

jak napsat newsletter

6 + 3 tipy, jak napsat newsletter, který funguje

Nevíte, jak napsat newsletter, který lidi otevřou, přečtou a především poté udělají to, co po nich chcete? Osvojte si následující tipy. Jak napsat newsletter? Nepodceňte předmět Předmět rozhoduje o prokliku.