Planning the game

Made in Italy

Popis klienta


Italská trattorie v Liberci -pizzaitaly.cz

V Made in Italy nabízí autentickou neapolskou pizzu, která se peče na bukovém dřevu ve 300 °C.  U nás v Liberci voní z pravé italské pece už přes 20 let. Protože se tato trattoria nachází blízko našeho kanclu, tak i my si na ní a na dalších tradičních italských specialitách, které tu připravují, ujíždíme. Máme tedy osobně, a ne jednou, odzkoušené, že zde opravdu panuje láska k práci, společně s nadšením vařit pro druhé.

tvorba webu


Neapolská pizza

Při navštěvě webu na vás okamžitě dýchne chuť Itálie. Zároveň je web čistý a výstižný a uživatel najde přesně to co hledá. Nachází se na něm všechny důležité informace o trattorii, jejich nabídce a i tradiční přípravě a historii. Do designu webu se promítla i kresba, která se nachází v logu. Inspiraci na design těchto webových stránek jsme čerpali z typicky italského stylu.


Tvorba menu


Přehledné a jasné

Jídelní menu, které najdete na webové stránce, designem odpovídá stylu webových stránek samotné trattorie. Čistý a jednoduchý design bez zbytečných prvků, které zbytečně odvádějí pozornost návštěvníka.

 FOtogame


Mňam pizza!

Spolupráce probíhala v přátelském rodinném duchu. Během focení obrazového materiálu na web, se nám sbíhaly chutě na výbornou neapolskou pizzu, která stála před námi. Po vyfocení jsme si na nich i pochutnali 🙂 
PS: Milujeme focení jídel 

 

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!