fbpx
Planning the game

Fresh cantine

Popis klienta


Salátový bar a bistro

Liberecké bistro, kde máte zaručeno, že byl váš pokrm připraven s opravdovou láskou a z čerstvých surovin. Majitelka Jarka zde vaří opravdu srdcem. Nemůžeme pominout ani příjemný personál a rodinnou atmosféru. Ta je totiž cítit hned při vstupu do bistra, a to jsme se snažili promítnout i do nového webu, který jsme pro Fresh cantine tvořili.

Tvorba webu


Moderní a funkční web

Nejprve fungovali pouze na Facebooku a Instagramu, což jde sice týmu skvěle, ale svůj vlastní web si toto bistro jistě zasloužilo. 

Vše začalo, jako vždy, rešerší, chtěli jsme se odlišit od ostatních bister, která měla uspořádání webů na dost podobné bázi. 

Zároveň jsme se drželi modernosti a jednoduchosti, aby na webu byly jen opravdu důležité informace, které potřebuje zákazník znát, bez nadbytečností. Všechny prvky na webu tak vychází z kruhů nebo oblých tvarů jako logo – ikony, buttony ale i fotky talířů s jídlem nebo samostatné dortíky. Prostě fresh.

 
 

redesign loga


Čistý design

Současně jsme Fresh cantine redesignovali logo, jelikož již neodpovídalo době. Chtěli jsme ho zmodernizovat, podstatu loga jsme ale naprosto zanechali. 

Zároveň je logo v kulatém stylu a v tento grafický styl jsme zachovali i při tvorbě ostatních elementů na webu. 
FOtogame


Plné barev a chutí

Společně jsme si udělali fotící den. Pod nosem nám voněla barevná denní nabídka. Byli bychom za lháře, kdybychom tvrdili, že se nám nesbíhaly už během samotného focení sliny. S prázdnou jsme ale (naštěstí) neodešli. Mňam!

 
 

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!