Planning the game

Fresh cantine

Popis klienta

Vždycky fresh

Liberecké bistro, kde máte zaručeno, že byl váš pokrm připraven s opravdovou láskou a z čerstvých surovin. Majitelka Jarka zde vaří srdcem. Nemůžeme opomenout ani příjemný personál a rodinnou atmosféru. Ta je totiž cítit hned při vstupu do bistra, a to jsme se snažili promítnout i do nového webu, který jsme pro Fresh Cantine tvořili.

Tvorba webu

Tak jsme se pustili do “vaření”

Dlouhou dobu se  v “kantýně” komunikovalo se zákazníky pouze skrze Facebook a Instagram, což jde sice týmu skvěle, ale svůj vlastní web toto oblíbené bistro již delší dobu potřebovalo. 

Tým Gameplanu má zase v oblibě zdravé a moderní jídlo a různé “bowly” jsme měli již delší dobu v oblibě 🙂 Netrvalo to dlouho a Jarce jsme s radostí a malým barterem za jídlo 😀 s tímto sice menším, ale pěkným projektem rádi pomohli. Vše začalo, jako vždy, rešerší, chtěli jsme se odlišit od ostatních bister, která měla UI nebo spíše šablony webů na dost podobné bázi. Minimalistickým stylem jsme dali prostor vyniknout kvalitním a krásně barevným surovinám a Jarčiným receptům. Výsledkem je webová prezentace, která je prostě Fresh! 

redesign loga


Čistý design

Současně jsme zapracovali na modernizaci loga, to, které se používalo bylo poměrně zastaralé a jen lehkou úpravou jsme mu dali “šťávu” a učesali křivky. Chtěli jsme ho zmodernizovat, podstatu loga jsme ale naprosto zanechali, protože klient si nepřál logo měnit. Zvolili jsme oblejší a plnější tvary a jen pár změn posunulo logo do současného století. Oblé tvary jsme rozpracovali jako signifikantní prvky minimalistického designu webu. Nakonec to vše do sebe suprově zapadlo – fresh barvy, čistý design, autentické fotografie, které jsme pořídili a tým u klienta nabitý energií…  Vytvořili jsme ikonky, buttony, vše ladí s novou moderní identitou a vychází z motivů jídla.
FOtogame


Plné barev a chutí

Společně jsme si zpříjemnili shooting day. Pod nosem nám od rána voněla barevná denní nabídka. Byli bychom za lháře, kdybychom netvrdili, že se nám sbíhají už během samotného focení sliny. S prázdnou jsme ale (naštěstí) neodešli. Mňam!

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!