Planning the game

Dhaba market

Popis klienta

Vegetariáni a vegani pozor!

Dhabamarket.cz je vegetariánský a veganský online market se širokým výběrem surovin. Naleznete zde hlavně skvělá jídla z restaurací Dhaba Beas, ale také kvalitní ovoce, zeleninu a bylinky od ověřených dodavatelů. Převážně se zaměřují na vegetariány a vegany, ale samozřejmě si zde pochutná každý.

co děláme?

Obsah na sociálních sítích

Tvoříme organický obsah a výkonnostní část na sociálních sítích – Instagram a Facebook. Organic je složen hlavně z autentických fotek, profesionálního obrazového materiálu od klienta a našich grafik.

V performance části to je zejména několik druhů carouselů, které vedou do kategorií, oblíbených pokrmů nebo například na čerstvé exotické ovoce.

Máme akviziční a remarketingovou kampaně, které neustále optimalizujeme. Promujeme také oblíbené organické příspěvky, abychom ten hezký obsah dostali mezi více potenciálních zákazníků.

facebook

Autentické fotky fungují

Na Facebooku tvoříme obsah z autentických fotek od spokojených zákazníků, populárních jídel, novinek a surovin. Příspěvky jsou složeny převážně ze čtyř fotek, jelikož máme ozkoušené, že to funguje nejlépe. Oblíbené příspěvky poté zapropagujeme, abychom je dostali mezi další potenciální zákazníky.

Instagram

Vyladěný feed je základ

Na Instagramu jsme začínali úplně od začátku, takže jsme vymysleli příspěvky a témata, která se budou točit, aby měl vizuál feedu sladěný a hezky vypadající komunikační styl. Feed skládáme z autentických fotek a některé z nich doplňujeme o zábavné grafické prvky. 

VÝSLEDKY

Co říkáte, daří se nám?

S rozpočtem na FB výkon 15 tis. Kč měsíčně a pouze se zapojením FB Ads bez dalších PPC kanálů, jsme úplně nový projekt Dhaba Market, kde po technické stránce bylo dost nedokonalostí a klient do jejich napravení nechtěl investovat, dostali během prvních pár měsíců obrat přes 500 tis. měsíčně s PNO pod 10%. Získali jsme stovky nových zákazníků, kteří se nadále vrací a jejich základna stále narůstá.

Od nuly během 3 měsíců spolupráce s naší agenturou:

  • 500 000 Kč obrat bez DPH
  • PNO pod 10%
  • stovky nových zákazníků

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho eshopu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!