Planning the game

mitel

Popis klienta

IT technologie jsou IN

Mitel – tato tradiční firma z Mladé Boleslavi od roku 1998 nabízí komplexní řešení v oblasti telekomunikace, IT bezpečnosti, firemních sítí a konfigurace inteligentních domů. Zakládá si na velmi vysoké úrovni poskytovaných služeb a pravidelném vzdělávání zaměstnanců. Mitel je vždy o krok napřed před konkurencí a dokáže poskytnout ty nejmodernější technologie. 

redesign loga

Konstrukce loga - Zlatý řez

Redesign loga je vždy výzva, jedná se o hlavní element značky kterou mají lidé určitým způsobem dlouhodobě zažitou. Je tedy velmi důležité nové logo uchopit tím správným způsobem tak, aby reflektovalo hodnoty společnosti a bylo akceptováno veřejností.

K tvorbě loga jsme využili zlatý řez tzv. golden ratio. Jedná se o přístup, díky kterému výsledná kompozice působí příjemně na oko a vše je proporčně perfektně vyladěné. Nejprve jsme identifikovali hlavní signifikantní prvek loga což nakonec vyhrál “signál”. Pomocí kružnic jsme postupně došli k poměrně jednoduchému tvaru, který perfektně reprezentuje společnost Mitel a její poslání. Typografie byla zvolena tak, aby elegantně prezentovala korporátní styl společnosti.

Královská modrá, která odráží stabilitu, silnou společnost a spolehlivost, nám přišla jako ideální barva. Jednotlivé služby se pak odlišují barevností, která vychází z různě barevných blikajících diod na zařízeních.

 

corporate identity

Corporate identity jako základ

Pro velké společnosti je minimálně základní corporate identity nutností. Jsou v něm definované velikosti a používání loga, fonty, barevnosti. Návrhy základních tiskovin jako jsou vizitky, hlavičkový papír a další materiály, které firma využívá a potřebuje. 

Vždy se staví na míru společnosti pro kterou se manuál vytváří.   

webové stránky

Zbrusu nové webovky!

Srdce webových stránek www.mitel.cz tvoří námi vytvořená abstraktní 3D animace, která reflektuje propojování, tok dat a všechny služby klienta. Jako vždy jsme začali interaktivními prototypy v Adobe XD pro desktopové i mobilní zobrazení. Celé UI je navržené tak, aby i běžný uživatel pochopil, jaké služby společnost Mitel nabízí, zároveň celý web působí reprezentativně a moderně.

tvorba animace

Future animace z webu

Vytvořili jsme 3D animaci, která v abstraktním pojetí reflektuje poslání a služby společnosti Mitel. Animace se načítá velmi rychle a funguje i na mobilních zařízeních, téměř nezatěžuje web. Rádi dáváme projektům vždy něco navíc, aby vyčnívaly z davu. Stejným způsobem budeme přistupovat i k Vašemu projektu!

tvorba 2D obrázků

Zástupná grafika ke službám

Ke každé službě jsme z vektorů, které jsme vlastní cestou upravili, vytvořili zástupnou signifikantní grafiku, která doplňuje minimalistický web o zajímavé prvky. 

Tiskoviny

I v online době jsou důležité

I v dnešní online době jsou stále potřeba různé tištěné materiály. Pro firmu Mitel jsme jich připravili celou sadu.

Mezi moderními, čistými tiskovinami vyniká např. vizitka, která je doplněná o aplikaci parciálního laku na zadní straně. Dále pak předávací protokol o dodávce zboží, který je navržen jak pro tisk, tak pro editaci online, že si klient může bez problému pdf upravovat sám.   

prezentace - šablona

Stylová interní komunikace

Pokud máte sladěnou komunikaci směrem ven z firmy je to skvělé. My šli ještě o kousek dál a do nového kabátku oblékly i šablonu pro prezentace, která se používá i pro interní účely, školení zaměstnanců, apod. 

 

Ostatní materiály

Merchandising

V CI manuálu jsme mysleli na všechno a to i na zaměstnance – techniky, kteří budou jezdit za klienty. Aby je bylo poznat vytvořili jsme decentní polep auta a návrh na potisk mikiny a bundy. ,

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!