Planning the game

Syner – výroční video společnosti

Syner slaví 30 let

Nadčasové výroční video

Společnost Syner patři mezi největší developery v Čechách a je pro nás ctí, že se na nás s obrátila s důvěrou, abychom pro ni zajistili komplexní výroční video, které mapuje vývoj společnosti během celého roku. Není to jen Syner, ale je to celá rodina desítek firem, které pod Syner Group spadají. 

Syner za rok dokončil či značně pokročil ve výstavbě obrovských developerských projektů jako je třeba nová moderní centrála ČSOB, k tomu navíc ale také pomáhá sportovcům, stará se o seniory, investuje do start-upů či provozuje malou lokální televizi. Syner rodina je pestrá a poměrně rozsáhlá. 

skvělý výsledek =

Spousta lokací. Spousta editu. Zničený dron.

Oslovil nás tiskový mluvčí Ing. Ondřej P. se svým kolegou Tomášem V. z PR oddělení. Zadání bylo takové, že by se chtěli posunout oproti tomu, co se tvořilo doposud zase na další level a že se jim líbí naše dosavadní práce, ať jim něco vymyslíme.

Nebyl to jednoduchý úkol, protože video musí pokrýt spoustu oblastí, staveb, projektů a zároveň musí udžet pozornost diváka a nebýt nudné.

Společně jsme během prvních pár schůzek dali dohromady všechny důležité věci k zadání. My v Gameplanu jsme připravili několik kreativních směrů a do pár týdnů byl koncept schválen.

Člověk si řekne, že se jedná o výroční video, že to nebude nic komplikovaného… Byl to ale celkem oříšek, video mělo okolo 10 natáčecích dnů všude možně po celé republice a vyžadovalo opravdu hodně postprodukce a střihu. I o nějakého toho drona jsme při natáčení přišli 🙂 

Z celkového výstupu jsme však nadšeni a rádi zase přijmeme nějaký podobný challenge!

Do příběhu jsme dostali i oba zakladatele a dokonce jsme s nimi natočili pár záběrů, což videu dalo další rozměr.  

Úkol se podařilo splnit na výbornou a na video jsme dostali spoustu pozitivního ohlasu a pochval i z těch nejvyšších pater.

Potřebujete kvalitní a originální firemní video? Ozvěte se nám! Naše vlastní inhouse produkce pro Vás připraví super video materiály za rozumnou cenu!

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!