Planning the game

LORDY jerky

Popis klienta


Delikátní a křupavá záležitost

Oslovil nás Jirka, zkušený podnikatel, kterému se povedlo vybudovat mimo jiné i úspěšnou značku sportovního oblečení ELEVEN, že rozjíždí nový projekt. Nebo spíše, že se dal dohromady s nadšenci, kteří suší maso podle vlastní unikátní receptury receptury a rád by sehnal další nadšence, kteří se chopí digitálu, obsahu a hlavně online prodeje. 

Jerky_data_02

VÝSLEDKY


Co říkáte, povedlo se?

Projekt jsme převzali v době, kdy bylo na e-shopu za polední půl rok 5 objednávek.

Během 3 měsíců spolupráce s naší agenturou:

  • 400 000 Kč obrat bez DPH
  • PNO pod 20%
  • stovky nových zákazníků

BYLO CO ZLEPŠOVAT


Nejdříve nakrájíme

V první řadě jsme si posvítili na samotný web a věnovali nemalé úsilí vylepšování použitelnosti, vzhledu i funkcionalit. Vyhráli jsme si se zobrazováním obsahu na desktopu, ale hlavně na mobilních zařízeních. 

Přidali jsme sekci blog pro další posun projektu, sepsali popisky produktů, příběh firmy a rovnou pro jistotu upravili náhledové fotky, aby měli ten správný říz. Propojili web s Facebook chatem, ať jsme k dispozici zkrátka všude.
OBSAH JE KRÁL


Necháme sušit

Web je ready, pojďme nakopnout značku! Druhá fáze, kdy jsme se pustili do tvorby obsahu. Vznikl tak měsíční plán komunikace na Facebook i Instagram, kde jsme kombinovali edukativní posty a zajímavosti s lifestylovými fotkami. 

Kromě klasického obsahu jsme se věnovali také komunitnímu managementu, aby bylo vidět, že je značka skutečně živá a má o zákazníky zájem. 

 
 

za počítačem, ale i v terénu


Okořeníme

Říká se, že obsah je král a je to pravda. Kromě běžných grafických vizuálů je nutné zapojit kromě fantazie občas i svaly a tak jsme vyrazili například do Špindlerova Mlýna, kde jsme strávili den s českou MTB legendou Michalem Marošim. Promokli jsme, běhali většinu dne do kopce, ale hřát u srdce nás mohl video rozhovor, který z celého dne vznikl. 

Záběry z dronu neměly chybu!
výkon je ještě větší král


Zabalíme

Tohle všechno byla příprava pro druhou důležitou část a tou je výkonnostní marketing. Zkrátka to, aby značka začala prodávat. Vytipovali jsme silné cílové skupiny, dali dohromady argumenty a vydali se současně dvěmi směry. Tím prvním byl influencer marketing, kdy se nám podařilo navázat barterové spolupráce s micro influencery a tou druhou Facebook reklama ve které patříme mezi špičky ledovce v oboru. Pro její účely jsme vytvořili sérii promyšlených kreativ, nastavili publika, optimalizovali výkon a společně se těšili z rostoucího trendu objednávek. 

 
 

dokřupáno!


Posíláme dál

Majitelům z Lordy jerky jsme pomohli postavit komunikaci, upravit web, najít vhodná publika i cílení, rozeběhnout influencer marketing a tím naše křupavá mise skončila.

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!