Planning the game

Syner Assets – kanceláře Liberec

chcete nás?

Kanceláře v centru Liberce

Těší nás, že s naší prací jsou klienti velmi spokojeni, důvěřují nám a rozvíjí s námi obchodní vztahy a dávají nám stále větší a větší důvěru. Od našeho nového klienta Syner Assets, který patří do skupiny Syner Group, jsme dostali zadání na zpracování moderních webovek, které mají za úkol pronajmout a odprezentovat lukrativní kancelářské prostory v centru Liberce. 

Jedná se prozatím o Millenium, S-Tower a rozcestník všech aktuálních i budoucích kancelářských prostorů, který je umístění na doméně kancelareliberec.cz 

audiovizuální produkce

Focení, natáčení ...

Projekt to je určitě zajímavý, ale rozhodně ne jednoduchý. Nafotit a natočit interiérové i exteriérové záběry např. Millenia v centru Liberce, tak aby byly sexy a zároveň jsme ukázaly veškerá důležitá místa byl poměrně oříšek. Naštěstí máme velmi šikovný produkční tým a kameraman s fotografem se úkolu chopili více než výborně. 

fotogame

... interiérů i exteriérů

Podařilo se nám nafotit sérii fotografií a perfektních kompozic a díky propracované postprodukci byl výsledek opravdu perfektní. Záběry do videa a jeho střih probíhal v podobném rytmu a celkový výstup náš všechny včetně klienta velmi potěšil. 

moderní webovky

milleniumliberec.cz

Hlavní součástí projektu je tvorba webových stránek na WordPressu. Jak to je naším zvykem, weby nestavíme na žádných šablonách a podobně. Začneme UX/UI návrhem, který přeměníme v Adobe XD ve finální webdesign ve formě interaktivního prototypu. Prototyp následně 1:1 náš vývojářský tým převede do online podoby. Záleží nám na rychlosti webu, čistém kódu a kvalitní práci. Admin vytvoříme také na míru a web pak obsahuje jen to, co má a není zatížený zbytečnými prvky, které obsahují např. různé šablony. Ve zkratce, weby od Gameplanu jsou opravdu čistá práce. 

Na webových stránkách jsme připravili několik zajímavých dynamických hover efektů, díky kterým jsme poměrně čistý web posunuli o několik levelů výš. Nejnáročnějším prvkem webu byly animace pater a jednotlivých kanceláří na patrech včetně rozměrů, obsazenosti, atd… Nyní si tak může potenciální nájemník jednoduchým způsobem zjistit veškeré detaily o jednotlivých kancelářských prostorech a intuitivní cestou si zamluvit prohlídku. Weby samozřejmě připravujeme responsivní a v našem případě mobile first, většina lidí jde na web v dnešní době z mobilu a to až 70% a proto bere mobilní zařízení opravdu vážně. Mobilní design je samozřejmě odlišný od desktopové verze a  s důrazem na maximální funkčnost i přes různé animace, atd… dodává webu komplexní a plnohodnotné využití napříč všemi zařízeními. 

Dále je zpracovali “rozcestník” kancelareliberec.cz a nyní finišujeme ještě web S-Toweru, o který se s Vámi brzy také rádi podělíme. Pro skupinu Syner pracujeme i na dalších zajímavých projektech, kterých stále přibývá.

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!