Planning the game

Léčivé nástroje

Jak jsme během tří měsíců zdvojnásobili obrat e-shopu díky kampaním na sociálních sítích?

E-shop lecive-nastroje.cz hraje harmonickými tóny a my ho považujeme za nevybroušený diamant mezi českými e-shopy. 

S léčivými nástroji bychom se rádi vydali na dlouho cestu muzikoterapie a pomohli e-shopu prodávat do celého světa. Unikátní sortiment, který e-shop nabízí, na to rozhodně má, posuďte sami :-). 

Vždy je pro nás potěšením se podílet na tvorbě kampaní, které nás baví, a produkty e-shopu sami používáme. 

Pro vybrané hudební nástroje vytváříme propagované příspěvky, které přivádějí spousty nových potenciálních zákazníků. Jsme si vědomi, že u nabízených produktů je delší doba rozhodování, a proto máme pro návštěvníky eshopu důmyslně připravený remarketing, který poskytne inspiraci a informace související s navštívenými produkty na e-shopu. 

Líbivé tóny hudební kreativity. 

Popis klienta


Léčivé nástroje

Eshop Léčivé-nástroje.cz má největší výběr speciálních hudebních nástrojů pro relaxaci, společné hraní, léčení a hudební výchovu. Nabízí široký sortiment krásných hudebních nástrojů z celého světa. Poskytuje pestrou nabídku handpanů, bubnů všech druhů, dechových i strunných nástrojů, atp. Specializuje se na hudební nástroje pro muzikoterapie a meditační seance. Kampaněmi na sociálních sítích jsme nejenom výrazně zvýšili obrat e-shopu, ale i přivedli mnohem více lidí do showroomu, než bylo obvyklé. 

V únoru 2021 jsme zahájili spolupráci. Připravili jsme atraktivní a promyšlené akviziční a remarketingové kampaně využívající video ukázek vybraných nástrojů a zajímavě zpracovaných carouselů, které představují vybrané kategorie a jednotlivé hudební nástroje.

Rozsah spolupráce

Naše úkoly.

  1. Příprava komunikační strategie a obsahového plánu
  2. Tvorba atraktivních kampaní na sociálních sítích
  3. STDC struktura kampaní na FB a navýšení tržeb z tohoto kanálu
  4. Komplet správa PPC 
  5. Newsletter
  6. SEO

Průběh

Pustili jsme se do práce!

Začali jsme velice úspěšnými kampaněmi na sociálních sítích. Aktuálně pomáháme tomuto klientovi rozvíjet newslettery, PPC kampaně, SEO a UX jeho eshopu. 

Takto u nás aktuálně vypadají výsledky zhodnocení investice (ROAS) do reklamy na Facebooku a Instagramu:

 

MEZIROČNÍ POROVNÁNÍ

Sociální sítě

Placené reklamy na Facebooku přivedly na eshop o 1 056 % více návštěvníků než za stejné období v předchozím roce.  

Tím, že jsme díky důmyslně zpracované kreativě oslovili důkladně vybrané cílové skupiny, se nám podařilo přivést velice relevantní publikum, které v celkovém součtu zvýšilo obrat e-shopu o více jak 105 %, a to již během prvních tří měsíců spolupráce. V započatém tempu růstu pokračujeme dál. 

Kampaně byly zaměřené nejen na akvizici, ale i na důmyslně propracovaný remarketing.

Díky této kombinaci se nám daří postupně velké množství nových návštěvníků přeměnit na zákazníky. 

Pro úspěch našich kampaní bylo nezbytné vylepšit i landing pages na eshopu tak, aby usnadnily návštěvníkům si vybrat ten správný nástroj a došli snadněji k zaplacení objednávky. Po důkladné UX analýze e-shopu jsem poskytli klientovi spousty užitečných rad jak vylepšit jeho e-shop tak, aby přinášel více konverzí a zvyšoval průměrnou hodnotu objednávky. 

KREATIVA PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Akviziční a remarketingové carusely s fotkami a poutavými texty

A to je teprve začátek!

 Jsme rádi a baví nás, že díky naší spolupráci se daří tyto úžasné hudební nástroje dostávat více do povědomí lidí, které baví muzikoterapie a vydali se na tak trochu jinou cestu poznání vesmíru 🙂   

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!