fbpx
Planning the game

Relax hotel Pelikán

Popis klienta

Příjemné ubytování na břehu Vltavy

Relax hotel Pelikán v jižním Čechách je vhodný pro rodiny s dětmi, rybáře, sportovce a výletníky. V okolí hotelu je velké množství aktivit, ať už pěší výlety, výlety na kole po okolí, výlety na lodi, rybaření a další.  

REdesign webových stránek

Responzivní a přehledné

Pro hotel Pelikán jsme redesignovali webové stránky, jejich původní webové stránky již neodpovídali dnešním standardům a nebyli responsivní. 

Na web jsme ještě přidali podstránku s tipy na výlety po okolí a propojili web s rezervačním systém v hotelu. 

Tiskoviny

Vše v jednotném vizuálním stylu

Pro celý hotel jsme sjednotili vizuál tiskovin a vytvořili v jednotném stylu ubytovací řád, účinky wellness a popisky k jednotlivým saunám a veškeré ceníky. Tiskoviny jsou na webu ke stažení v PDF a používají se i v hotelu. 

fotografie


Důležitá je autenticita

Velmi důležité pro celý projekt bylo vytvoření autentických fotografií z prostředí hotelu a okolí. Fotili jsme na 2x zimě a na jaře. Vznikli tak 2 sady sezónních fotografií, které můžeme měnit na webu podle aktuálního období a dál je používat při propagaci. 
sociální sítě


Facebook

S příchodem sezóny, bylo zapotřebí podpořit vytíženost hotelu příspěvky na sociálních médiích, která jsou vhodné médium pro hotely díky vizuálním prvkům.

Vzhledem ke strategické lokalitě hotelu u Hněvkovické přehrady. Jsme jako hlavní cílovou skupinu zvolili rybáře. Pro zvýšení údernosti příspěvku byly použity pohyblivé efekty písma, a ještě k tomu přidali tematickou grafiku dvou dvojnásobných mistrů světa v rybolovu Honzu Hubku a Kubu Koláře.

Dále náš průzkum ukázal, že klidné prostředí jižních Čech přitahuje zejména lidi v předdůchodovém/důchodovém věku. Pro ně byl vybrán daleko jednodušší formát statické fotografie z ukázkou nádherného zámku Hluboká, referencí od zákazníků, šťastným párem důchodců a logem hotelu.

Chtěli byste, abychom se podobným způsobem pustili do restartu Vašeho webu? Není nic jednoduššího než se nám ozvat!